DENNÝ TÁBOR V LIFESTART

Chcete, aby vaše dieťa zažilo atmosféru LifeStart? Spoznalo našich jedinečných tútorov? Nacítilo si našu domácku atmosféru  a atmosféru krásneho prostredia v parku Budmerického kaštieľa? Počas leta sme sa otvorili aj pre deti, ktoré k nám cez rok nemôžu chodiť. Stanú sa na čas LifeStarťáci:-). Registrácia na lifestartpodujatia@gmail.com. Cena za týždeň s celodennou stravou je 130 eur.

Počet miest je veľmi limitovaný, s prihlásením dlho neotáľajte:-).

KONFERENCIA – ZAKLADÁME VZDELÁVACIU SKUPINU

Prišli nám desiatky správ s prosbou navštíviť nás, poradiť, zaškoliť, odporúčať a najviac nahliadnuť do toho ako fungujeme. Kolegovia naši, sme tu pre vás. V sobotu 29.5. organizujeme pre vás celodennú konferenciu/workshop o tom ako založiť vzdelávaciu skupinu, ako vytvoriť silný tím, ako vyzerá učtovníctvo a ako vedieme naše deti originálnym inovatívnym prístupom. Počas dňa bude priestor na vaše otázky, diskusiu a bližšie spoznanie sa, aby sme sa vedeli vzájomne podporiť. Na konferencii vystúpia členovia nášho tímu, každý so svojou témou. Ukážeme vám naše priestory aj nádherný park Budmerického kaštieľa. Lektorské je 35 eur s celodennou stravou, ktoré slúžia na rozvoj vzdelávacej skupiny. Ďakujeme za vašu podporu! Registrácia na lifestartpodujatia@gmail.com

DENNÝ TÁBOR PRE DETI OD 3-6 rokov

12.7.-16.7. Lesný tábor

Pod vedením našej Stanky. Stanka je garantkou environmentálnej výchovy u nás. Aj vďaka jej láskavému vedeniu učíme deti milovať prírodu. Vaše dieťa zažije dni v prírode spoznávaním sveta rastlín, hmyzu a zvieratiek. Nápomocná jej bude Barborka.

 

19.-23.7.  Tábor – Tvorivé dielničky

Pod vedením našej kreatívnej Marišky. Mariš je umelec telom aj dušou a vedie všetky naše deti k láske k tvoreniu a prebúdza v deťoch ich kreatívneho ducha. S deťmi batikuj, maľuje, vyrába plstením dredíkové gumičky do vlasov, s chlapcami zas tabličky „Zákaz vstupu do mojej izby“, či učí deti vyrábať hlinené kúsky na hrnčiarskom kruhu. Napomocná jej bude Dominika.

 

2.8-.8.6. Hýb sa, spievaj a tancuj!

Pod vedením našej Dominiky, ktorá je v LifeStart garant spontánnej zábavy, tancov a spievania. Dominika svojim unikátnym prístupom k deťom v nich prebúdza spontánnosť, zábavu, autenticitu. V jej programe je množstvo improvizovaného divadla, spevu i tancovania. To treba jednoducho zažiť. Okrem toho i organizovanej štafety či prekážkového behu. Nápomocná jej bude tútorka Stanka.

 

9.8-13.8. Tábor: Montessori po našom, slobodnom

Pod vedením našej Barborky si zažijú prvky dvoch na prvý pohľad odlišných prístupov – monstessori a slobody. Barborka je garant budovania vzťahov a aplikovania nenásilnej komunikácie v každom okamihu. Zažila si princípy demokratického vzdelávania a zároveň je inšpirovaná montessori systémom. V jej podaní je oboje veľkým zážitkom pre deti. Nápomocná jej bude Mariš.

 

16-20.8. Tábor: ochutnávka LifeStart

Každý deň s témou, na ktorú mali týždne s hlavným tútorom a pomocným. Pondelok les, utorok umenie, streda pohyb, stvrtok montessori, piatok oslava. Ochutnávka života v LifeStart so spoznaním všetkých našich láskavých a kreatívnych tútorov.

Profily tútorov nájdete v priečinku Náš tím.

DENNÝ TÁBOR PRE DETI OD 6-14 rokov

5.7.-11.7.  a 26.7-1.8. Tábor: Tvorivé dielničky

Pod vedením našej kreatívnej Marišky. Mariš je umelec telom aj dušou a vedie všetky naše deti k láske k tvoreniu a prebúdza v deťoch ich kreatívneho ducha. S deťmi batikuj, maľuje, vyrába plstením dredíkové gumičky do vlasov, s chlapcami zas tabličky „Zákaz vstupu do mojej izby“ či učí deti vyrábať hlinené kúsky na hrnčiarskom kruhu. S jej obrovským umeleckým záberom si nájde každé dieťa to svoje!