Koho hľadáme

Školkarov aj školákov

Deti, ktoré majú osvietených rodičov, ochotných rásť spolu s deťmi. Prirodzené prostredie, vzťahy, vedenie je prínosom pre každé dieťa. Nie každý rodič sa však vie oslobodiť od zaužívaných stereotypov a pohľadov na svet. Preto hľadáme deti, ktoré majú doma rodičov ochotných vidieť život inak, budovať si dobré vzťahy, byť dieťaťu oporou a dôverovať prirodzeným procesom dieťaťa aj vzdelávacej skupiny.

Učiteľov/Tútorov

Ženu s pedagogickým vzdelaním pre prvý stupeň, matematika a slovenský jazyk, skúsenosť s učením detí s poruchou učenia je vítaná, s dobrou kondíciou pre výlety do prírody, láskavú, otvorenú pre alternatívne vzdelávanie, hravú, kreatívnu. Otvorenú a ochotnú sa osobnostne rozvíjať so skupinou, pri pravidelnom koučingu, aj na školeniach. Skúsenosti s alternatívnym vzdelávaním sú výhodou. Pracovná doba vie byť fixná aj flexibilná. Čakáme na tvoj CV a motivačný list. 😉lifestartskola@gmail.com

Podporovateľov

Sme nezisková organizácia, ktorá od štátu nepreberá žiadne príspevky na chod vzdelávacej skupiny. Z toho dôvodu hľadáme podporovateľov, aby sme zabezpečili kvalitu a plnohodnotný chod skupiny. Ak nás chcete podporiť jednorázovo, môžete tak urobiť priamo teraz cez túto stránku. Ak je vo vašich možnostiach podporovať nás dlhodobo alebo výraznejšie, neváhajte nás kontaktovať, radi vám ukážeme naše hospodárenie, fungovanie a možnú protihodnotu. Za pomoc vám máme čo ponúknuť:-). Ďakujeme!

Môžete nás podporiť aj priamo sumou na náš PayPal účet.
Podporou nášho projektu nám pomáhate viesť generáciu vedomých, súcitných a spokojných detí, ktoré sú už teraz prínosom pre spoločnosť. Sami sa riadime filozofiou pomôž niekomu a odniekiaľ inakadiaľ sa ti to vráti. Preto pošli ďalej. Ďakujeme.